شرکت آب آرا قزوین، طراح و مجری آبنماهای مدرن از جمله آبنماهای موزیکال، تعاملی، ریتمیک و دکوراتیو می‌باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۹ فعالیت دانش‌بنیان خود را در پارک علم و فناوری استان قزوین آغاز نموده و علاوه بر طراحی و اجرای پروژه‌ها، مبادرت به تحقیق و توسعه بر روی تجهیزات آبنماها کرده و هم‌اکنون علاوه بر اجرای آبنما، تولیدکننده تجهیزات آبنماهای پیشرفته نیز می‌باشد.همچنین آب آرا نماینده‌ی انحصاری شرکت آکوآترونیک ترکیه در ایران می‌باشد. آب آرا تاکنون چندین نوع ازآبنماهای پویا، موزیکال و اینتراکتیو را طراحی و اجرا کرده است و هم‌اکنون علاوه بر تولید تجهیزات موردنیاز آبنماهای مدرن، بر روی توسعه آن‌ها و پیشرفت در این عرصه نیز کار می‌کند. ایمان‌داریم که در زمره بهترین‌ها هستیم.

 
  کار تیمی، نظم و پویای از شاخصه‌های اصلی آب آرا می‌باشد. آب آرا از کارشناسانی در حوزه‌های الکترونیک، برق صنعتی و اتوماسیون، مکانیک سیالات و جامدات، طراحی کاربردی، هیدرولیک،  نرم‌افزار، معماری، گرافیک و ... بهره می‌برد و با ترکیب این تخصص‌ها به دنبال ارائه محصولات و خدمات کم نقص می‌باشد  
   

 

بنیان‌گذاران آب آرا، متخصصین ماجراجویی هستند که مسیر سخت کارآفرینی در حوزه فناوری را آگاهانه انتخاب کرده‌اند و تا رسیدن به اهداف خود از سختی‌ها لذت می‌برند. استقامت در این مسیر را از سال‌ها قبل درزمینهٔ طراحی و ساخت ربات‌ها تمرین کرده‌ایم و در شرکت آب آرا نیز بیش از ۵ سال است که با همان رویه در پروژهای سخت به موفقیت رسیده‌ایم.برای آشنایی با اعضای آب آرا به صفحه تیم کاری مراجعه کنید.

 
   

 

ما در آب آرا برای شما ارزش قائلیم، بنابراین برای شما وقت خواهیم گذاشت. با ما تماس بگیرید.تفاوت ما در نگاه خاص به هر پروژه است. ما هم مانند شما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه‌ی متناسب با تمامی ابعاد فکری و اجرایی پروژه حاصل شود. نتیجه‌ای که علاوه بر برآورده کردن انتظارات کارفرما، آب آرا نیز از حصول آن افتخار کند.برای اطلاع بیشتراز روند کاری آب آرا به صفحه ی همکاری با آب آرا مراجعه کنید.

 
   

 

 

________Aquatronic________

آب آرا نماینده رسمی شرکت آکواترونیک ترکیه می‌باشد. آکواترونیک از سال ۲۰۰۶ تحقیق و توسعه در حوزه آب‌نماهای موزیکال را آغاز کرده و هم‌اکنون یکی از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات پیشرفته آب‌نما و مجری انواع آب‌نماهای موزیکال و محیط‌های آبی باکیفیت عالی می‌باشد