خدمات طراحی آبنمای موزیکال و اینتراکتیو

آبنماهای مدرن، دست ساخته های جدید بشر و حاصل همکاری تنگاتنگ هنر و فناوری می باشند.
هرگاه این همکاری و ارتباط ارج نهاده شده است و توسط هنرمندان و مهندسان با حساسیت و دقت بالا صورت گرفته، شاهکاری ماندگار در تاریخ خلق شده است. آبنماهای بی نظیری در دنیا و در طول تاریخ ... از فواره تروی گرفته تا شاهکاری مثل آبنماهای هتل بلاژیو و یا آبنمای دوبی.

 
 

خدمات طراحی آبنمای مدرن
نقشه-های-آبنما-خدمات-آب-آرا-طراحی-

خدمات مشاوره و طراحی آبنما

تیم مهندسی آب آرا شامل مهندسان هنرمند معماری، مهندسان عمران، مهندسان مکانیک، مهندسان برق و مهندسان نرم افزار می باشد و با توجه به هر یک از این تخصص ها فرآیند طراحی آبنما در بخش های مختلف پیش می رود.

روند طراحی آبنما در شرکت آب آرا با طراحی کانسپت آبنما با توجه به قید ها و شرایط پروژه، درخواست های کارفرما، اهداف محوری پروژه و طرح کلی مجموعه انجام می پذیرد. در آغاز این فرآیند و به منظور ایده پردازی، جلسه مشترکی با کارفرما و طراحان شرکت برگزار شده و پس از بدست آمدن گزینه های اولیه، ادامه کار به معماران آب آرا سپرده می شود. نتیجه خدمات طراحی اولیه آبنما توسط نقشه های فنی اولیه به تیم مهندسی آب آرا داده می شود تا از هر لحاظ مورد ارزیابی قرار گیرد.

علاوه بر بحث زیبایی عملکرد که بار اصلی آن بر دوش طراحان است، مسئولیت صحت عملکرد و دوام آبنما بر عهده مهندسان تاسیسات و ابنیه می باشد. به این منظور، ارزیابی های فنی شامل تطابق آبنما با شرایط سازه ای، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکی انجام می گردد و طرح آبنما مورد امکان سنجی قرار می گیرد. در صورت نیاز به بازبینی طرح به واحد طراحی ارجاع شده و این فرآیند تا حصول بهترین نتیجه ادامه می یابد.

تیم پشتیبانی آب آرا، خیال شما را آسوده می کند. همواره در کنار شما و پاسخگوی سوالات شما در حوزه های طراحی، فنی و نگهداری هستیم تفاوت ما در نگاه خاص به هر پروژه است. ما هم مانند شما تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه ی متناسب با تمامی ابعاد فکری و اجرایی پروژه حاصل شود.

طراحی-نقشه-آبنما-آب-آرا-

از جمله خدمات مشاوره، طراحی و نظارت آب آرا به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تصاویر-سه-بعدی-آب-آرا-آبنما-طرح-آبنمای-موزیکال-artworik

طراحی آبنما با بالاترین کیفیت و زیبایی

تلاش آب آرا بر آن است که در پایان فرآیند طراحی آبنما، نتیجه ای بدست آید که از هر نظر خواسته های کارفرما را برآورده کرده و از جانب آب آرا نیز قابل دفاع و مایه افتخار باشد. نتیجه ی طراحی های شرکت آب آرا کاملا عملیاتی بوده و با توجه به تجارب کاری این شرکت حاصل شده است. همچنین نقشه ها و تصاویر سه بعدی طراحی های آب آرا به صورت شفاف و مطمئن برای پروسه های اجرایی آماده می باشند.

شرکت آب آرا آماده انجام خدمات تخصصی طراحی، مشاوره و یا نظارت در حوزه آبنماهای مدرن می باشد و از همکاری فنی و مهندسی با مشاوران محترم معماری و تاسیسات استقبال می نماید. آب آرا، کیفیت و زیبایی آبنما و محیط آبی پروژه شما را تضمین می نماید.